۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی

خدمات ما در این حوزه :
:: طراحی و ساخت بیمارستان ، مراکز جراحی محدود و درمانگاه
:: طراحی و ساخت مراکز پاراکلیلیکی و توانبخشی
:: بازسازی و مقاوم سازی کلیه بخشهای بیمارستانی و اتاق عمل
:: طراحی و بهینه سازی و دکوراسیون داخلی مراکز درمانی

ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف با هدف خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان و به منظور تامین نیازهای بهداشتی درمانی آن ها، به عنوان عضوی از جامعه ی بزرگ ساخت و ساز، آبادانی  و عمران کشور، در زمینه ی طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی خدمات خود را با توجه به اصول و قوانین ساختمان سازی و اجرای دستور العمل ها ارائه کرده ایم.

ضرورت اجرای دستورالعمل ها در پروژه های درمانی بهداشتی

مجموعه مهندسی فراز آسمان نجف همواره در تلاش است تا عملیات ساختمان سازی را با رعایت کلیه ی اصول و ضوابط ساخت و ساز انجام دهد.

اجرای دستورالعمل ها در طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی بسیار پر اهمیت است چرا که، در بیمارستان ها و مراکز درمانی، رعایت این اصول باعث سهولت در ایجاد روابط درست بین فضاهای مختلف ساختمان بیمارستان می شود و این باعث ارتقا سطح کیفی کار و خدمات رسانی شده و موجبات رضایت پرسنل و مراجعه کنندگان را فراهم خواهد کرد.

پروژه های درمانی بهداشتی

به علاوه اجرای دستورالعمل ها باعث می شود که هزینه های ساخت ساز، نگهداری و تعمیرات به شدت کاهش پیدا کند.

امکان سنجی و مکان یابی پروژه های بهداشتی و درمانی

یکی از نکات مهمی که در طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی باید در نظر گفته شود، مربوط می شود به مکان یابی برای پیدا کردن محل مناسب جهت احداث و ساخت بیمارستان.

انتخاب محل مناسب برای بیمارستان بر اساس چند فاکتور مهم صورت می گیرد. در ادامه این فاکتورها را برای شما ذکر کرده ایم.

فاکتورهای مهم در مکان یابی پروژه های درمانی بهداشتی

مکان یابی پروژه های درمانی بهداشتی طبق دستورالعمل های جامع و کاملی انجام می گیرد که در استان های مختلف لازم است مراجع ذی ربط همکاری های لازم را مبذول نمایند.

به طور کلی فاکتور دسترسی مناسب به بیمارستان بسیار پر اهمیت است، به این معنا که بیمارستان، کلینیک یا آن مرکز درمانی باید در محلی ساخته شود که دسترسی به آن برای عموم به آسانی امکان پذیر باشد.

از دیگر فاکتورهای مهم مربوط می شود به این که محل احداث بیمارستان نباید در حریم منابع سوخت و دکل های فشار قوی و … نباشد.

چند نکته مهم در ارتباط با طراحی و ساخت بیمارستان و مراکز درمانی

طراحی داخلی بیمارستان ها و مراکز درمانی یکی از مباحث دشوار در حوزه معماری مطالعاتی و اجرایی است. به طور کلی طراحی و ساخت یک فضای درمانی شامل : طراحی بیمارستان کودکان، طراحی داخلی بیمارستان، طراحی کلینیک، طراحی داخلی کلینیک، طراحی درمانگاه، طراحی نمای بیمارستان، طراحی نمای درمانگاه و چندین بخش متفاوت می باشد.

پروژه های درمانی بهداشتی

طراحی یک مرکز درمانی با هر مقیاس دارای ضوابط و اصولی است که رعایت این اصول و ضوابط بسیار مهم بوده و مستلزم یک  برنامه فیزیکی بزرگ نیز می باشد. به عنوان مثال طراحی یک بیمارستان تخصصی قلب دارای عرصه های متفاوتی نسبت به طراحی یک بیمارستان تخصصی کودکان است.
اولویت در طراحی داخلی یک بیمارستان یا مراکز درمانی، حل مشکلات سیرکولاسیون و ارتباطات فضایی آن بیمارستان است. اصولا فضاهای درمانی دارای الگوهای ثابتی هستند و به مرور زمان در پروسه طراحی دارای تغییرات بصری و زیباسازی ظاهری می شوند. طراحی داخلی بیمارستان یکی از مباحث دشوار معماری مطالعاتی و اجرایی است.

ساختمان سازی ایمن

پر واضح است که رعایت نکات امنیتی و ایمن سازی ساختمان ها از ضروریات است و لازم است که در راس کار قرار گیرد.

ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف کلیه ی پروژه های ساخت و ساز را بر اساس استاندارهای ساختمان سازی، به گونه ای طراحی و اجرا خواهیم کرد که اصول امنیتی و نکات ایمنی در آن ها به طور کامل رعایت شده و آن پروژه های درمانی بهداشتی ، از امنیت کامل برخوردار باشد.

لیست خدمات
مشاوره، مشارکت ، بازسازی و مقاوم سازی ، خدمات نمایشگاهی
امکان سنجی و توجیه اقتصادی پروژه ها راه اندازی ، مشارکت و بهره برداری پروژه ها طراحی و بازسازی نمای داخلی و خارجی ، مقاوم سازی ، دکور و فضاسازی داخلی بازرگانی و معرفی محصول ، کارگاه های آموزشی ، طراحی دکور نمایشگاهی مشاهده
اجرای شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی
احداث شبکه فاضلاب شهری ، صنعتی ، تصفیه خانه ، حوضچه و فیلتراسیون ساخت و قالب بندی انواع سازه های خاص ، مخزن و میکسرهای زمینی طراحی و احداث راه و باند ، معابر شهری ، پیاده رو و جمع آوری آبهای سطحی احداث سنگ شکن ، شن شویی ، بارمیل ، تولید و فروش قطعات بتنی مشاهده
مشاوره ، طراحی و اجرای ساختمان با انواع معماری نوین
مشاوره و طراحی ساختمان با معماری بیونیک و طبیعت گرا طراحی و مشاوره هوشمندسازی اماکن مسکونی تجاری ، اداری و درمانی طراحی انواع سازه و دیوارچینی با متریال های نوین طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی بهینه (زیرو انرژی) مشاهده
ساخت پروژه های تجاری ، تفریحی و المان شهری ، پارکینگ
طراحی و ساخت پروژه تجاری و اداری طراحی و ساخت هتل ، رستوران و محیط های گردشگری ، تفریحی طراحی و اجرای فضاسازی شهری ، شهربازی و فضای سبز و المانهای شهری طراحی و ساخت پارکینگ های طبقاتی و پد بالگرد مشاهده
شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی ، انبوه سازی مسکن
طراحی و احداث شهرک های مسکونی ، ویلایی ، صنعتی ، سلامت و درمانی انبوه و مرتفع سازی مسکن و مجموعه های اداری تجاری طراحی و ساخت اماکن اداری ، خدماتی ، مساجد ، مدرسه و محیط اموزشی طراحی و اجرای ویلا ، رستوران ، استخرو اماکن ورزشی مشاهده
طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی
طراحی و ساخت بیمارستان ، مراکز جراحی محدود و درمانگاه طراحی و ساخت مراکز پاراکلیلیکی و توانبخشی بازسازی و مقاوم سازی کلیه بخشهای بیمارستانی و اتاق عمل طراحی و بهینه سازی و دکوراسیون داخلی مراکز درمانی مشاهده
راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786

kusadasi escort