۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

مشاوره ، طراحی و اجرای ساختمان با انواع معماری نوین

خدمات ما در این حوزه :
:: مشاوره و طراحی ساختمان با معماری بیونیک و طبیعت گرا
:: طراحی و مشاوره هوشمندسازی اماکن مسکونی تجاری ، اداری و درمانی
:: طراحی انواع سازه و دیوارچینی با متریال های نوین
:: طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی بهینه (زیرو انرژی)

این روزها سرمایه گذاری در زمینه های مختلف می تواند برای افراد بسیار سود آور باشد به شرطی که حساب شده و با آگاهی های لازم انجام شود. سرمایه گذاری در امر ساخت وساز نیز به همین صورت است و سرمایه گذاران همواره دغدغه شان این است که چگونه و در کجا سرمایه گذاری کنند، بهتر است و سود بهتری برایشان خواهد داشت. به همین دلیل مجموعه فنی مهندسی فراز آسمان نجف راهنمایی های لازم را در حوزه ی ساخت و ساز و سرمایه گذاری در قالب چند جلسه مشاوره برای شما عزیزان ارائه می دهد تا با کسب اطلاعات دقیق و مورد نیاز خود بتوانید در زمینه ی ساخت و ساز مسکن سرمایه گذاری کنید.

مشاوره، طراحی و اجرای ساختمان

مشاوره و آگاه سازی سرمایه گذاران حوزه مسکن در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف بر اساس یک استراتژی انجام می شود. استراتژی که ما در نظر گرفته ایم شامل پارامترهای زیر می باشد.

فاکتورهای استراتژی مشاوره، طراحی و ساخت

استراتژی گروه مهندسی فراز آسمان نجف شامل این فاکتورها می باشد :

  • ارائه خدمات مشاوره ای برای خرید ملک : اگر با سرمایه ای که در اختیار دارید، قصد خرید ملک دارید ولی اطلاعات کافی در اختیار ندارید که بتوانید در مکانی مناسب و ارزشمند خرید کنید، می توانید با ما تماس بگیرید و راهنمائی های لازم را در این خصوص دریافت نمائید. مشاوران ما در تیم فراز آسمان نجف با کمال میل شما را به طور کامل راهنمائی خواهند کرد.
  • ارائه مشاوره تخصصی برای ساخت و ساز : مشاوره تخصصی ما در امر ساخت وساز در قالب چند جلسه برگزار خواهد شد که طی این جلسات مراحل انجام کار ساخت و ساز به طور مفصل شرح داده خواهد شد و اطلاعات تخصصی در زمینه شرایط و موقعیت جغرافیایی و ابعاد زمین تان در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین ما به شما خواهیم گفت که بهترین منطقه برای سرمایه گذاری چه مکانی است به همراه کلیه ی محاسبات لازم از لحاظ زیربنایی، ارتفاع، نقشه برداری و … .

تا این بخش از مقاله ای که پیش روی شما عزیزان است، بخشی از فعالیت ها و خدمات خود را در حوزه مشاوره، طراحی و اجرای ساختمان به شما معرفی کردیم که کلیه ی این خدمات با استفاده از معماری نوین انجام خواهد شد. در ادامه توضیحات بیشتری را در مورد معماری نوین مطرح کرده ایم. لطفا همچنان با ما همراه شوید.

معماری نوین یا معماری مدرن چیست؟

معماری نوین یا معماری نوین، جنبشی در معماری است که در آن کلیه ی ایده ها، ترکیبات و فرم های تاریخی حذف شده است و از شیوه های مدرن مانند سبک های بین المللی، معماری آلی  و … در آن استفاده می شود.

ما در مجموعه مهندسی فراز آسمان نجف روند فعالیت های خود را در راستای معماری نوین گسترش داده ایم و برنامه های طراحی و ساخت و ساز خود را به سمت و سوی این شیوه از ساختمان سازی انجام خواهیم داد.

ما در شرکت فراز آسمان نجف خدمات مشاوره ای و ساخت و ساز خود را با انجام کلیه ی مطالعات لازم و جمع آوری کلیه ی اطلاعات مورد نیاز و بررسی های اولیه، ارائه می دهیم و اجرای تمامی پروژه های ساختمانی را با انواع روش های معماری مدرن و رعایت کلیه ی آئین نامه ها و قوانین و مقررات حاکم صورت خواهد گرفت.

کلام آخر

همانطور که می دانید، سرمایه گذاری در هر زمینه، بدون کسب اطلاعات لازم و مقدمات مورد نیاز ، با ریسک بالایی همراه است و ممکن است سرمایه گذاران را با شکست مواجه کند.

بنابراین لازم است که قبل از هر اقدامی با مشاوران و متخصصان در هر زمینه مشورت نمائید و آگاهی های لازم را کسب کنید.

همکاران و مشاوران ما در مجموعه فراز آسمان نجف با بهره مندی از دانش و تخصص فوق العاده خود، آماده ی ارائه ی هر گونه خدمات مشاوره ای در زمینه طراحی، اجرای ساخت بر اساس معماری نوین می باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و انجام هماهنگی های لازم با ما تماس بگیرید.

لیست خدمات
مشاوره، مشارکت ، بازسازی و مقاوم سازی ، خدمات نمایشگاهی
امکان سنجی و توجیه اقتصادی پروژه ها راه اندازی ، مشارکت و بهره برداری پروژه ها طراحی و بازسازی نمای داخلی و خارجی ، مقاوم سازی ، دکور و فضاسازی داخلی بازرگانی و معرفی محصول ، کارگاه های آموزشی ، طراحی دکور نمایشگاهی مشاهده
اجرای شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی
احداث شبکه فاضلاب شهری ، صنعتی ، تصفیه خانه ، حوضچه و فیلتراسیون ساخت و قالب بندی انواع سازه های خاص ، مخزن و میکسرهای زمینی طراحی و احداث راه و باند ، معابر شهری ، پیاده رو و جمع آوری آبهای سطحی احداث سنگ شکن ، شن شویی ، بارمیل ، تولید و فروش قطعات بتنی مشاهده
مشاوره ، طراحی و اجرای ساختمان با انواع معماری نوین
مشاوره و طراحی ساختمان با معماری بیونیک و طبیعت گرا طراحی و مشاوره هوشمندسازی اماکن مسکونی تجاری ، اداری و درمانی طراحی انواع سازه و دیوارچینی با متریال های نوین طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی بهینه (زیرو انرژی) مشاهده
ساخت پروژه های تجاری ، تفریحی و المان شهری ، پارکینگ
طراحی و ساخت پروژه تجاری و اداری طراحی و ساخت هتل ، رستوران و محیط های گردشگری ، تفریحی طراحی و اجرای فضاسازی شهری ، شهربازی و فضای سبز و المانهای شهری طراحی و ساخت پارکینگ های طبقاتی و پد بالگرد مشاهده
شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی ، انبوه سازی مسکن
طراحی و احداث شهرک های مسکونی ، ویلایی ، صنعتی ، سلامت و درمانی انبوه و مرتفع سازی مسکن و مجموعه های اداری تجاری طراحی و ساخت اماکن اداری ، خدماتی ، مساجد ، مدرسه و محیط اموزشی طراحی و اجرای ویلا ، رستوران ، استخرو اماکن ورزشی مشاهده
طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی
طراحی و ساخت بیمارستان ، مراکز جراحی محدود و درمانگاه طراحی و ساخت مراکز پاراکلیلیکی و توانبخشی بازسازی و مقاوم سازی کلیه بخشهای بیمارستانی و اتاق عمل طراحی و بهینه سازی و دکوراسیون داخلی مراکز درمانی مشاهده
راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786

kusadasi escort