۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

شرکت راهسازی در اصفهان : فراز آسمان نجف

دسته بندی:
۲۹,آبان, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
شرکت راهسازی در اصفهان

با وسعت شهرها و افزایش جمعیت شهری، راه و باند سازی و احداث جاده ها به یک نیاز بسیار ضروری تبدیل شد. راهسازی ، عملیاتی است که در آن با ایجاد یک راه زمینی، ارتباط بین دو منطقه برقرار می شود. راه و باند سازی سازی نیازمند انجام مقدماتی است که عبارتند از زیرسازی، روسازی، جدول بندی و … . ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف به عنوان یک شرکت راهسازی در اصفهان ، در حوزه راه و باند سازی نیز آماده ارائه خدمات راهسازی هستیم.

شرکت مهندسی فراز آسمان نجف : شرکت راهسازی در اصفهان

همانطور که می دانید، جاده ها، راه ها و باندها محل عبور مرور وسایل نقلیه برای سفر از شهری به شهر دیگر با اهداف مختلف کاری، گردشی، سیاحتی و … می باشد. پس آنچه در درجه اول بسیار اهمیت پیدا می کند، توجه به ایمنی جاده ها و حفظ سلامت مسافران است.

شرکت راهسازی در اصفهان

بنابراین رعایت استاندارها در ساخت و ساز جاده ها و رعایت کلیه ی اصول و قوانین موجود در این حوزه، لازم است که برای ساخت جاده و راه های ایمن در راس کار قرار گیرد.

ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف تیمی از مهندسان و متخصصان کارکشته و مجرب تشکیل داده ایم. مهندسان ما با تسلط کامل بر کلیه ی اصول و قوانین راه و باند سازی ، کلیه ی مراحل راهسازی را کاملا اصولی و با در نظر گرفتن کلیه ی استاندارها انجام خواهند داد و سفر در جاده های ایمن برای تضمین سلامت افراد را در راس کار خود قرار داده اند.

ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف به عنوان یک شرکا راهسازی در اصفهان ، در کلیه ی مراحل راه و باند سازی و ساخت و ساز جاده ها کلیه ی ملزومات کار را در نظر خواهیم گرفت و لذت سفر در جاده های استاندار و ایمن را به شما عزیزان هدیه خواهیم کرد.

آیا مایلید تا با مراحل راه و باندسازی در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف به عنوان یک شرکت راهسازی در اصفهان آشنا شوید؟ پس همچنان با ما همراه باشید.

مراحل راهسازی در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف

گروه مهندسی فراز آسمان نجف ، به منظور ساخت و ساز جاده های ایمن ، احداث جاده و راه و باند سازی را طبق مراحل زیر انجام می دهند. ما این مراحل را به طور اجمالی برای شما عزیزان آورده ایم.

شرکت راهسازی در اصفهان

مرحله اول : در مرحله اول باید شرایط فیزیکی زمین محل احداث پروژه راهسازی مورد بررسی قرار بگیرد و نقشه توپوگرافی آن لازم است مشخص شود.

مرحله دوم : در این مرحله باید شعاع مناسب و شیب جاده محاسبه شود یا به عبارتی پرگارزنی راه انجام شود.

مرحله سوم :  مرحله سوم یکی از مهم ترین مراحل راه و باندسازی است که در آن خطوط شکسته ، زاویه انحراف مسیر به صورت استاندار و قوس های قائم مشخص شود.

مرحله چهارم : در مرحله چهارم باید خط پروژه و پروفیل طولی ترسیم شود. همچنین بعد افقی و عمودی که فاصله از ابتدای جاده و ارتفاع نقطه های زمین می باشد، مشخص شود.

مرحله پنجم : در این مرحله روسازی جاده انجام می شود.

مرحله ششم : مرحله ششم، مرحله رسم نقاط عرضی است.

به این ترتیب طی مراحل فوق، راهسازی جاده ها انجام می شود.

کلام آخر

ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف با توجه به اهمیت ایمن سازی جاده ها و به منظور حفظ سلامت مسافران و ارتقا سطح کیفی جاده ها ، با رعایت کلیه ی اصول و قوانین ساخت و ساز جاده ها، در حوزه ی راه و باندسازی به عنوان یک شرکت راهسازی در اصفهان خدمات خود را ارئه داده ایم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
مقالات مشابه
سنگ کوارتز
سنگ کوارتز چیست؟ آشنایی با مزایا و ویژگی ها

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از انواع دیگر سنگ های ساختمانی به نام سنگ کوارتز آشنا کنیم. این نوع سنگ ها از جمله پرکاربردترین سنگ های ساختمانی محسوب می شود و دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی می باشد. در این مقاله تا انتها با تیم مهندسان شرکت فراز آسمان...

۲۹,فروردین, ۱۴۰۲ 0دیدگاه ادامه مطلب
پانل سیمانی
پانل سیمانی چیست؟ معرفی انواع پانل های سیمانی

در صنعت ساخت و ساز مصالح ساختمانی بسیار متنوعی تولید و به بازار ارائه شده است که هر کدام از آن ها کاربردهای منحصر به فردی دارد. علاوه بر این با پیشرفت تکنولوژی نیز مصالح ساختمانی جدیدتری به بازار عرضه شد که صنعت ساختمان سازی را متحول کرد. پانل سیمانی یکی از انواع مصالح ساختمانی...

۲۷,فروردین, ۱۴۰۲ 0دیدگاه ادامه مطلب
آجر قزاقی
آجر قزاقی چیست؟ آشنایی با آجر سنتی قزاقی

همانطور که می دانید یکی از انواع مصالح ساختمانی پرکاربرد، آجر است. آجر در حقیقت یکی از رایج ترین مصالح ساختمانی است که در انواع مختلف تهیه و تولید می شود. آجر قزاقی هم یکی از انواع آجر و البته از نوع سنتی آن می باشد. در این مقاله با تیم مهندسان شرکت فراز آسمان...

۲۴,فروردین, ۱۴۰۲ 0دیدگاه ادامه مطلب
نوشته های اخیر
سنگ کوارتز چیست؟ آشنایی با مزایا و ویژگی ها

پانل سیمانی چیست؟ معرفی انواع پانل های سیمانی

آجر قزاقی چیست؟ آشنایی با آجر سنتی قزاقی

بتن خود ترمیم شونده چیست؟

راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786