۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

پروژه درمانگاه و مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع)

محل اجراي کار:

یکی از مهم ترین مجموعه های خیرین سلامت استان اصفهان، مجموعه انجمن خیریه حضرت قمربنی هاشم (ع) شهرستان نجف آباد می باشد. در این مجموعه خیریه فعالیت هایی در حوزه حمایت درمانی و داروئی و ارائه کمک های معیشتی برای بیماران سرطانی، کلیوی و کودکانی که دارای معلولیت های ذهنی و حرکتی می باشند؛ صورت می پذیرد. شرکت مهندسی فراز آسمان نجف با انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) در حال همکاری و تعامل می باشد و با استعانت از پروردگار و در راستای رسالت اجتماعی خود توانسته است خدمات خود را برای مجموعه خیرین سلامت استان اصفهان در قالب پروژه مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) نیز ارائه دهد.

مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع)

آشنایی با پروژه درمانگاه و مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع)

خدماتی که ما در مجموعه مهندسی فراز آسمان نجف برای این انجمن خیریه ارائه داده ایم مربوط است به بخش مرکز دیالیز.

در حقیقت شرکت مهندسی فراز آسمان نجف به عنوان پیمانکار مرکز دیالیز ۵۷ تختخوابی انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) شهرستان نجف آباد انتخاب شد و خدمات ساخت وساز و عملیات اجرایی خود را در پایان سال ۱۳۹۸ آغاز نمود.

فرایند آغاز پروژه درمانگاه و مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع)

به منظور انجام پروژه درمانگاه و مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) ، شرکت مهندسی فراز آسمان نجف ابتدا در مرحله اول انجام پروژه، نسبت به بررسی پلان معماری و نقشه های اجرائی این پروژه اقدامات لازم را انجام داده است.

مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع)

ما در ابتدا با توجه به نیاز کارفرما، کلیه جلسات لازم برای برنامه ریزی و نقشه کشی را با مشاوران خبره معماری، سازه، تاسیسات و بازنگری و … را ترتیب دادیم و پروژه درمانگاه و مرکز دیالیز به سمت و سوی احداث یک طبقه رزرو جهت افزایش تخت های بستری، اصلاح گردید.

به این ترتیب پروژه درمانگاه و مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) با توکل به خداوند متعال آغاز گردید و طبق اصلاح نقشه ها توسط دفتر فنی شرکت مهندسی فراز آسمان نجف با متراژ زیربنای هر طبقه ۲۰۰۰ مترمربع در پنج طبقه و متراژ کل ۱۰۰۰۰ متر مربع صورت پذیرفت.

از همراهیتان تا پایان این مقاله صمیمانه سپاسگزاریم.

راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786

kusadasi escort