۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

تاسیسات

همانطور که می دانید بخشی از مراحل ساخت و ساز مربوط می شود به خدمات تاسیسات ساختمان؛ اعم از لوله کشی آب و گاز و سایر خدمات مربوط به این حوزه. ما در شرکت فراز آسمان نجف با به کارگیری کاردی مجرب و کارآزموده کلیه ی خدمات تاسیسات ساختمان را با بهترین کیفیت و با استفاده از ایمن ترین تجهیزات برای شما عزیزان  ارائه می دهیم.

اهمیت کیفیت اجرای خدمات تاسیسات ساختمان

آیا شما تا کنون با مشکلاتی در ارتباط با تاسیسات ساختمان در محل سکونت یا محل کار خود مواجه شده اید؟ قطعا پاسخ شما به این سوال مثبت است.

تاسیسات

در چنین مواقعی علاوه بر هزینه هایی که برای تعمیر متحمل می شوید، آنچه بیشتر از همه ناراحت کننده است، عملیات تخریبی است که در محل مورد نظر باید انجام شود. به طور مثال اگر سرویس بهداشتی، شیرآلات و تاسیسات آشپزخانه و … دچار مشکلاتی نظیر نشت آب و دیگر مشکلات باشد، برای رفع عیب و تعمیر آن ناحیه نیاز به تخریب قسمتی از ساختمان مربوط به آن محل می باشد که این بسیار ناراحت کننده است.

این نشان از اهمیت تاسیسات صحیح و اصولی یک ساختمان دارد. بنابراین لازم است که برای انجام خدمات تاسیسات ساختمان در انتخاب خود دقت کافی داشته باشید.

خدمات تاسیسات ساختمان شامل چه مواردی می باشد؟

در این بخش از مقاله برای شما عزیزان خواهیم گفت که خدمات تاسیسات ساختمان شامل چه نوع خدماتی می باشد.

خدمات تاسیسات ساختمان عبارتند از :

لوله کشی آب ، لوله کشی گاز، تعمیر، نشت یابی و نشت گیری شیرآلات، عیب یابی و تعویض شیرآلات ساختمان، نصب سرویس بهداشتی وشیرآلات بهداشتی، نصب و تعمیر سیستم های حرارتی وبرودتی از جمله شوفاژ و رادیاتور، اسپیلت و پکیج و ….

لزوم استخدام تیم فنی مجرب برای  اجرای تاسیسات ساختمان

از آنجا که سیستم های تاسیسات ساختمان در بیشتر موارد بسیار پیچیده هستند و قطعات و تجهیزات نیز از تنوع زیادی برخوردارند، لازم است تا برای انجام تاسیسات ساختمان خود از یک گروه فنی و حرفه ای کمک بخواهید.

به خصوص در دنیای کنونی که نسبت به زندگی های سنتی خدمات تاسیسات ساختمان ها وسعت بیشتری پیدا کرده است و از دستگاه های سرمایشی و گرمایشی پیچیده تری نسبت به گذشته برای کنترل حرارت داخل ساختمان ها در تابستان و زمستان استفاده می شود.

تاسیسات

مجموعه خدمات شرکت فراز آسمان نجف در حوزه تاسیسات ساختمان

ما در تیم حرفه ای و با تجربه فراز آسمان نجف خدمات خود را در زمینه های نصب کامل سیستم های گرمایشی و سرمایشی از جمله نصب رادیاتور، فن کوئل و اسپیلت، عیب یابی و رفع عیوب تاسیساتی از جمله تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی، نصب پمپ آب، اجرای لوله کشی سبز، نصب شیرآلات و … ارائه می دهیم.

کلام آخر

به احتمال زیاد افراد به کرات با مشکلات مربوط به تاسیسات و لوله کشی ساختمان خود  مواجه شده اند و این در بهترین حالت ممکن زمانی اتفاق می افتد که شاید سال ها از عمر ساختمان و تاسیسات ساختمان آن ها گذشته است.

اما در مواردی نیز بسیار اتفاق افتاده است که در سال های اولیه ساخت منزل یا محل کار خود با مشکلات نشت آب و نم و رطوبت در بخش هایی از ساختمان مواجه شده اید و یا اینکه سیستم های حرارتی و برودتی شما ممکن است به درستی کار نکند. در این زمان اگر مشکل به قدری حاد باشد که ناچار به تخریب بخشی از ساختمان برای رفع چنین عیوبی باشید، مسئله بسیار بغرنج و ناراحت کننده می شود.

بنابراین به منظور اجتناب از بروز چنین مشکلاتی لازم است که حتما به چگونگی اجرای خدمات تاسیسات ساختمان خود توجه ویژه ای داشته باشید و حین ساخت و ساز منزل یا دفتر و یا ساختمان محل کار خود، برای اجرای تاسیسات ساختمانی تان از گروه متخصص و کارآزموده ای در حوزه تاسیسات ساختمانی کمک بخواهید.

چرا که از کارافتادن سیستم های سرمایشی و گرمایشی و به طور کلی هرآنچه که مربوط به تاسیسات ساخمان می باشد، نه تنها شما را متحمل هزینه های گزافی می نماید، بلکه ممکن است شما را با مشکلات جدی تری مواجه نماید.