۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

بازسازی بیمارستان و مراکز درمانی : شرکت مهندسی فراز آسمان نجف

دسته بندی:
۲۸,آبان, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
بازسازی بیمارستان

ساختمان بیمارستان یکی از مهم ترین مراکزی است که پس از گذشت چند سال از عمر بنای آن، فرسوده می شود و نیاز به بازسازی پیدا می کند؛ و از آنجا که مراکز درمانی و بیمارستان ها با بهداشت و سلامت افراد جامعه ارتباط مستقیم دارد، طراحی دقیق و اصولی و سپس احداث ساختمان بیمارستان در درجه اول از اهمیت ویژه ای برخوردار است و پس از آن بازسازی بیمارستان نیز باید کاملا صحیح و مطابق با قوانین و اصول ساخت و ساز انجام شود. در این راستا، ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف با در نظر داشتن کلیه ی اصول و قوانین ساخت و ساز در امر بازسازی کلیه ی بخش های بیمارستان، با به کارگیری علوم تکنولوژیکی و متد روز دنیا خدمات خود را ارائه کرده ایم.

حتما بخوانید : طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی صفر

چرا بازسازی بیمارستان توسط گروه مهندسین فراز آسمان نجف ؟

مهندسان و متخصصان ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف پیش از شروع فرایند ساخت و ساز و بازسازی بیمارستان ، ابتدا بررسی های لازم را انجام می دهند و به طور کامل تمام بخش های بیمارستان را از زوایای مختلف کارشناسی می نمایند و پس از برآورد کلی از هزینه ها و ابزار و مصالح مورد نیاز برای بازسازی بخش های مختلف بیمارستان، وارد فاز اجرایی می شوند.

بازسازی بیمارستان

شایان ذکر است که برنامه ریزی های لازم نیز به گونه ای انجام می شود که در هر مرحله از ساخت، چنانچه پس از بازبینی پروژه نیاز به تغییراتی در برنامه موجود باشد، آن تغییرات در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.

به علاوه ما در خلال بررسی های خود از بخش های مختلف پروژه در هر مرحله ابتدا نیازهای کارفرما را مد نظر قرار می دهیم و همواره تمام هم و غم خود را بر برآورده سازی نیازهای کارفرما قرار می دهیم.

ما با آگاهی کامل از کلیه ی آئین نامه ها و استاندارهای ساخت و ساز بیمارستان ها، پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، هر گونه عملیات در پروسه بازسازی بیمارستان را مطابق با قوانین ساخت بیمارستان ایمن انجام خواهیم داد.

بازسازی بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد ، تجربه ی درخشان شرکت مهندسی فراز آسمان نجف

ما در پروژه بازسازی بیمارستان شهید منتظری نجف آباد سعی کرده ایم که با توجه به فضای موجود برای این پروژه، برای هر نوع عمل جراحی یک اتاق عمل مجزا و البته مجهز به کلیه ی تجهیزات روز پزشکی در نظر گرفته ایم و هر نوع عمل جراحی در اتاق مربوطه انجام می شود. به طور مثال اتاق عمل زنان، برای انجام عمل سزارین و … می باشد.

باسازی بیمارستان

ما بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا هر اتاق عمل را به یک تایمر سه زمانه مجهز کرده ایم تا از طریق آن پزشک جراح و متخصص بیهوشی بتوانند زمان خود را به درستی مدیریت کنند.

هر اتاق عمل مجهز شده است به اتاق اسکراب جهت ضدعفونی جراح پیش از انجام عمل جراحی.

بخش جراحی بیمارستان شهید محمد منتظری  شامل بخش ریکاوری با ده تخت مجهز به دستگاه های مانیتورینگ بیمار پس از انجام عمل جراحی نیز می باشد تا بیمار تحت مراقبت های ویژه بعد از عمل جراحی قرار گیرد.

ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف برای اولین بار در استان اصفهان از تابلوهای ایزوله کتابی برای کنترل و مدیریت برق اتاق های عمل بیمارستان شهید منتظری استفاده کرده ایم. این تابلوها قابل تعبیه در دیوار می باشد و تمام پریزهای اتاق عمل به این تابلو متصل هستند و در صورت بروز هر اتفاق غیر مترقبه  ای می توان سریعا با قطع برق، از بروز آسیب های احتمالی به جراح یا بیماری پیشگیری کرد.

 علاوه بر این، ما در بازسازی بیمارستان شهید محمد منتظری از کف پوش های مناسب بیمارستان و از نوع کانداکتیو در اتاق عمل بیمارستان استفاده کرده ایم که خطر برق گرفتگی را به صفر می رساند.

کلام آخر

شرکت مهندسی فراز آسمان نجف متشکل از گروه مهندسین خلاق و کارآزموده و سال ها تجربه درخشان در امر ساخت و ساز مراکز تجاری درمانی، شهرک سازی، انبوه سازی مسکن، راه و باند سازی، تاسیسات، احداث شبکه آب و فاضلاب شهری، اجرای پروژه سنگ شکن و تولید قطعات بتنی آماده ی خدمت رسانی به کارفرمایان محترم در زمینه بازسازی بیمارستان نیز می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
مقالات مشابه
سازه نگهبان خرپایی
سازه نگهبان خرپایی چیست؟ آشنایی با نحوه اجرای آن

همانطور که می دانید یکی از اصلی ترین و مهم ترن مراحل ساخت و ساز، مرحله ی گودبرداری است و یکی از مهم ترین فاکتورهای مربوط به گودبرداری، انتخاب بهترین روش برای پایدارسازی گود است. اجرای سازه نگهبان خرپایی یکی از انواع روش های پایدار سازی گود است که در این مقاله مطالبی را در...

۱۲,فروردین, ۱۴۰۲ 0دیدگاه ادامه مطلب
نازک کاری ساختمان
نازک کاری ساختمان و نکات مربوط به آن

نازک کاری ساختمان عبارتست از عملیات پایانی ساختمان که با هدف زیبا سازی فضای داخلی و فضای خارجی ساختمان انجام می شود، به طوری که پس از آن، ساختمان قابل سکونت می شود. در این مقاله با تیم مهندسان شرکت فراز آسمان نجف همراه شوید تا با نکات مربوط به نازک کاری ساختمان آشنا شوید....

۰۷,فروردین, ۱۴۰۲ 0دیدگاه ادامه مطلب
دیوار پوش سلولزی
دیوار پوش سلولزی و هر آنچه لازم است در مورد آن ها بدانید

از زمانی که انواع دیوار پوش های سلولزی روانه ی بازار شد، مشکلاتی که برای انتخاب طرح و رنگ دیوارها و سقف، در انواع ساختمان با کاربری های مختلف وجود داشت، برطرف شد و اکنون افراد می توانند با توجه به سلیقه و نظر خود، طرح و رنگ سقف و دیوارها را انتخاب کنند و...

۰۴,فروردین, ۱۴۰۲ 0دیدگاه ادامه مطلب