۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

بازسازی بیمارستان و مراکز درمانی : شرکت مهندسی فراز آسمان نجف

دسته بندی:
۲۸,آبان, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
بازسازی بیمارستان

ساختمان بیمارستان یکی از مهم ترین مراکزی است که پس از گذشت چند سال از عمر بنای آن، فرسوده می شود و نیاز به بازسازی پیدا می کند؛ و از آنجا که مراکز درمانی و بیمارستان ها با بهداشت و سلامت افراد جامعه ارتباط مستقیم دارد، طراحی دقیق و اصولی و سپس احداث ساختمان بیمارستان در درجه اول از اهمیت ویژه ای برخوردار است و پس از آن بازسازی بیمارستان نیز باید کاملا صحیح و مطابق با قوانین و اصول ساخت و ساز انجام شود. در این راستا، ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف با در نظر داشتن کلیه ی اصول و قوانین ساخت و ساز در امر بازسازی کلیه ی بخش های بیمارستان، با به کارگیری علوم تکنولوژیکی و متد روز دنیا خدمات خود را ارائه کرده ایم.

حتما بخوانید : طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی صفر

چرا بازسازی بیمارستان توسط گروه مهندسین فراز آسمان نجف ؟

مهندسان و متخصصان ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف پیش از شروع فرایند ساخت و ساز و بازسازی بیمارستان ، ابتدا بررسی های لازم را انجام می دهند و به طور کامل تمام بخش های بیمارستان را از زوایای مختلف کارشناسی می نمایند و پس از برآورد کلی از هزینه ها و ابزار و مصالح مورد نیاز برای بازسازی بخش های مختلف بیمارستان، وارد فاز اجرایی می شوند.

بازسازی بیمارستان

شایان ذکر است که برنامه ریزی های لازم نیز به گونه ای انجام می شود که در هر مرحله از ساخت، چنانچه پس از بازبینی پروژه نیاز به تغییراتی در برنامه موجود باشد، آن تغییرات در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد.

به علاوه ما در خلال بررسی های خود از بخش های مختلف پروژه در هر مرحله ابتدا نیازهای کارفرما را مد نظر قرار می دهیم و همواره تمام هم و غم خود را بر برآورده سازی نیازهای کارفرما قرار می دهیم.

ما با آگاهی کامل از کلیه ی آئین نامه ها و استاندارهای ساخت و ساز بیمارستان ها، پس از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، هر گونه عملیات در پروسه بازسازی بیمارستان را مطابق با قوانین ساخت بیمارستان ایمن انجام خواهیم داد.

بازسازی بیمارستان شهید محمد منتظری نجف آباد ، تجربه ی درخشان شرکت مهندسی فراز آسمان نجف

ما در پروژه بازسازی بیمارستان شهید منتظری نجف آباد سعی کرده ایم که با توجه به فضای موجود برای این پروژه، برای هر نوع عمل جراحی یک اتاق عمل مجزا و البته مجهز به کلیه ی تجهیزات روز پزشکی در نظر گرفته ایم و هر نوع عمل جراحی در اتاق مربوطه انجام می شود. به طور مثال اتاق عمل زنان، برای انجام عمل سزارین و … می باشد.

باسازی بیمارستان

ما بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا هر اتاق عمل را به یک تایمر سه زمانه مجهز کرده ایم تا از طریق آن پزشک جراح و متخصص بیهوشی بتوانند زمان خود را به درستی مدیریت کنند.

هر اتاق عمل مجهز شده است به اتاق اسکراب جهت ضدعفونی جراح پیش از انجام عمل جراحی.

بخش جراحی بیمارستان شهید محمد منتظری  شامل بخش ریکاوری با ده تخت مجهز به دستگاه های مانیتورینگ بیمار پس از انجام عمل جراحی نیز می باشد تا بیمار تحت مراقبت های ویژه بعد از عمل جراحی قرار گیرد.

ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف برای اولین بار در استان اصفهان از تابلوهای ایزوله کتابی برای کنترل و مدیریت برق اتاق های عمل بیمارستان شهید منتظری استفاده کرده ایم. این تابلوها قابل تعبیه در دیوار می باشد و تمام پریزهای اتاق عمل به این تابلو متصل هستند و در صورت بروز هر اتفاق غیر مترقبه  ای می توان سریعا با قطع برق، از بروز آسیب های احتمالی به جراح یا بیماری پیشگیری کرد.

 علاوه بر این، ما در بازسازی بیمارستان شهید محمد منتظری از کف پوش های مناسب بیمارستان و از نوع کانداکتیو در اتاق عمل بیمارستان استفاده کرده ایم که خطر برق گرفتگی را به صفر می رساند.

کلام آخر

شرکت مهندسی فراز آسمان نجف متشکل از گروه مهندسین خلاق و کارآزموده و سال ها تجربه درخشان در امر ساخت و ساز مراکز تجاری درمانی، شهرک سازی، انبوه سازی مسکن، راه و باند سازی، تاسیسات، احداث شبکه آب و فاضلاب شهری، اجرای پروژه سنگ شکن و تولید قطعات بتنی آماده ی خدمت رسانی به کارفرمایان محترم در زمینه بازسازی بیمارستان نیز می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
مقالات مشابه
اجرای اسکلت فلزی ساختمان
مراحل اجرای اسکلت فلزی ساختمان | ساخت اسکلت فلزی

قطعا می دانید که اسکلت ساختمان ها اغلب از نوع اسکلت فلزی یا اسکلت بتنی است و نحوه ی اجرای اسکلت ساختمان ها از اهمیت ویژه ای برای کارفرمایان و مهندسان ساختمان برخوردار است. در این مقاله ما به ذکر نکات مربوط به اجرای اسکلت فلزی ساختمان پرداخته ایم. لطفا با تیم مهندسی شرکت مهندسی...

۲۲,فروردین, ۱۴۰۰ 0دیدگاه ادامه مطلب
میگرد سنجاقی
میگرد سنجاقی چیست؟ معرفی انواع میلگرد سنجاقی

در ساخت سازه های بتنی از یکسری مقاطع فولادی بسیار مهم استفاده می شود که به آن میلگرد سنجاقی گفته می شود. در این مقاله با گروه مهندسی فراز آسمان نجف همراه شوید تا شما را با این نوع میلگردها و انواع آن آشنا کنیم. میلگرد سنجاقی چیست؟ میلگرد سنجاقی همانطور که از نام آن...

۱۹,فروردین, ۱۴۰۰ 0دیدگاه ادامه مطلب
مش فولادی
مش فولادی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

یکی از موارد کاربرد میلگرد در ساخت شبکه های مش فولادی است. شبکه های مش به منظور تقویت بتن در سازه ایجاد می شود. در این نوع شبکه های فولادی، میلگردها به صورت موازی و متقاطع در کنار یکدیگر قرار و یک توری یا مش ایجاد می کنند که برای مسطح نمودن و تقویت بتن...

۱۵,فروردین, ۱۴۰۰ 0دیدگاه ادامه مطلب