۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی ، انبوه سازی مسکن

خدمات ما در این حوزه :
:: طراحی و احداث شهرک های مسکونی ، ویلایی ، صنعتی ، سلامت و درمانی
:: انبوه و مرتفع سازی مسکن و مجموعه های اداری تجاری
:: طراحی و ساخت اماکن اداری ، خدماتی ، مساجد ، مدرسه و محیط اموزشی
:: طراحی و اجرای ویلا ، رستوران ، استخرو اماکن ورزشی

جمعیت افراد جهان همواره در حال افزایش است و این بیانگر افزایش نیاز به مسکن و محلی امن برای سکونت این افرار می باشد. بر این اساس اقداماتی انجام شد که از طریق شهرک ها و انبوه سازی مسکن در آن ها به این نیاز افراد پاسخ داده شود. از سوی دیگر سایر نیازهای بشر مورد توجه قرار می گیرد و صحبت از مکان مناسب برای تامین این دسته نیازها نیز به میان می آید. به عنوان مثال : محلی برای تامین نیازهای آموزشی مثل مدرسه و … و نیز اماکنی که خدمات مختلفی را ارائه می دهد. بر این اساس ما در مجموعه فراز آسمان نجف به منظور برآورده سازی نیاز افراد جامعه به محلی برای سکونت و دیگر نیازهای جانبی، خدمات خود را در زمینه شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی و انبوه سازی مسکن ارائه کرده ایم.

شهرک سازی

قائدتا هر چه جعیت افراد چه در شهرها و چه در روستاها افزایش پیدا کند، افراد روستایی به سمت زندگی شهری روی خواهند آورد و این باعث افزایش و تراکم جمعیت در شهرها می شود. به منظور کنترل جمعیت شهری و متعادل سازی تعداد افرادی که ساکن آن مکان هستند، متخصصان حوزه ی عمران و شهرسازی با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و آب و هوایی شهرها و مناطق اطراف آن شهر وبا انجام محاسبات دقیق و انجام امکان سنجی های لازم اقدامات لازم را جهت شهرک سازی و فراهم آوردن مکان های جدید و مناسب برای افراد جامعه انجام می دهند.

بنابراین شهرک های جدید هم می تواند جایی باشد برای سکونت و جایی برای اسکان افراد جامعه هنگام بروز حوادث غیرمترقبه در شهر.

تیم مهندسی فراز آسمان نجف، متشکل از متخصصان حرفه ای و کارآزموده، آماده ی ارائه ی خدمات شهرک سازی با استفاده از طراحی و معماری نوین و انجام محاسبات دقیق و امکان سنجی های لازم می باشد.

انبوه سازی

به دنبال ساخت شهرک ها، صحبت از ساخت و توسعه مسکن به تعداد بالا به میان می آید. به این علت که شهرک ها باید به محل های مناسب برای زندگی تبدیل شود که نیازهای معیشتی، خدماتی و آموزشی افراد در آن تامین شده باشد، البته در مدت زمان محدود و مطلوب.

پس بحث انبوه سازی مسکن به میان می آید و ساخت و ساز ساختمان های مسکونی به تعداد زیاد.

به منظور تامین نیاز مسکن افراد در مناطق مختلف شهرها، شهرک ها و … مجموعه فراز آسمان نجف با رعایت کلیه ی اصول مهندسی و ساختمان سازی، اقدامات لازم را برای انبوه سازی مسکن و انجام خدمات ساخت و ساز ساختمان های مسکونی به تعداد بالا انجام می دهد.

ساخت اماکن خدماتی

آن چه مسلم است در کنار ساخت و ساز مسکن و ایجاد محلی مناسب و البته مطمئن برای زندگی، لازم است که مکان هایی نیز در نظر گرفته شود که بتوان در آن مکان ها خدمات مختلفی را به ساکنین شهرها ارائه داد. خدماتی مربوط به ارتباطات، سایر خدمات شهری و … .

ساخت اماکن آموزشی

به طور کلی، نیاز انسان ها به آموزش و کسب علم و دانش از هیچ کسی پوشیده نیست و نیاز به مدرسه و سایر مکان های آموزشی در یک شهرک نیز شدیدا احساس می شود و از جمله مهم ترین مکان هایی است که باید ساخت و ساز آن را در اولویت قرار داد.

به همین دلیل ما مجموعه فنی مهندسی فراز آسمان نجف احداث و ساخت مکان های آموزشی را جز خدمات خود قرار داده ایم و کلیه ی مکان های آموزشی و مدارس را با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیایی و استاندارهای ساخت و ساز و اصول ساختمان سازی ، ساخته می شود.

گروه مهندسان و متخصصان شرکت مهندسی فراز آسمان نجف با به کارگیری کلیه ی اصول ساختمان سازی و معماری، اقدام به شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی و انبوه سازی مسکن می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و راهنمائی های لازم با ما تماس بگیرید.

لیست خدمات
مشاوره، مشارکت ، بازسازی و مقاوم سازی ، خدمات نمایشگاهی
امکان سنجی و توجیه اقتصادی پروژه ها راه اندازی ، مشارکت و بهره برداری پروژه ها طراحی و بازسازی نمای داخلی و خارجی ، مقاوم سازی ، دکور و فضاسازی داخلی بازرگانی و معرفی محصول ، کارگاه های آموزشی ، طراحی دکور نمایشگاهی مشاهده
اجرای شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی
احداث شبکه فاضلاب شهری ، صنعتی ، تصفیه خانه ، حوضچه و فیلتراسیون ساخت و قالب بندی انواع سازه های خاص ، مخزن و میکسرهای زمینی طراحی و احداث راه و باند ، معابر شهری ، پیاده رو و جمع آوری آبهای سطحی احداث سنگ شکن ، شن شویی ، بارمیل ، تولید و فروش قطعات بتنی مشاهده
مشاوره ، طراحی و اجرای ساختمان با انواع معماری نوین
مشاوره و طراحی ساختمان با معماری بیونیک و طبیعت گرا طراحی و مشاوره هوشمندسازی اماکن مسکونی تجاری ، اداری و درمانی طراحی انواع سازه و دیوارچینی با متریال های نوین طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی بهینه (زیرو انرژی) مشاهده
ساخت پروژه های تجاری ، تفریحی و المان شهری ، پارکینگ
طراحی و ساخت پروژه تجاری و اداری طراحی و ساخت هتل ، رستوران و محیط های گردشگری ، تفریحی طراحی و اجرای فضاسازی شهری ، شهربازی و فضای سبز و المانهای شهری طراحی و ساخت پارکینگ های طبقاتی و پد بالگرد مشاهده
شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی ، انبوه سازی مسکن
طراحی و احداث شهرک های مسکونی ، ویلایی ، صنعتی ، سلامت و درمانی انبوه و مرتفع سازی مسکن و مجموعه های اداری تجاری طراحی و ساخت اماکن اداری ، خدماتی ، مساجد ، مدرسه و محیط اموزشی طراحی و اجرای ویلا ، رستوران ، استخرو اماکن ورزشی مشاهده
طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی
طراحی و ساخت بیمارستان ، مراکز جراحی محدود و درمانگاه طراحی و ساخت مراکز پاراکلیلیکی و توانبخشی بازسازی و مقاوم سازی کلیه بخشهای بیمارستانی و اتاق عمل طراحی و بهینه سازی و دکوراسیون داخلی مراکز درمانی مشاهده
راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786

kusadasi escort