۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

مشاوره، مشارکت ، بازسازی و مقاوم سازی ، خدمات نمایشگاهی

خدمات ما در این حوزه :
:: امکان سنجی و توجیه اقتصادی پروژه ها
:: راه اندازی ، مشارکت و بهره برداری پروژه ها
:: طراحی و بازسازی نمای داخلی و خارجی ، مقاوم سازی ، دکور و فضاسازی داخلی
:: بازرگانی و معرفی محصول ، کارگاه های آموزشی ، طراحی دکور نمایشگاهی

آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که چقدر مشاوره و گرفتن راهنمایی قبل از انجام هر کار می تواند در نهایت نتیجه ی متفاوت تری داشته باشد. به این علت که شما با آکاهی های لازم وارد عمل می شوید و اشکالات و خطاهای کار شما در نهایت به حداقل می رسد. به همین دلیل است که ما درگروه فراز آسمان نجف ارائه دهنده ی کلی ی خدمات مشاوره ای برای شما عزیزان هستیم و شما می توانید جهت بهره مندی از راهنمایی های مشاوران مجرب و کارآزموده ی ما ، از طریق تماس تلفنی اقدام نمائید.

مشارکت در ساخت

برای اینکه شما عزیزان درک بهتری از این موضوع داشته باشید، با ذکر مثالی سعی می کنیم مشارکت در ساخت را برای تان به طور کامل توضیح دهیم.

فرض کنید شما مالک یک زمین هستید و قصد دارید یک ساختمان چند واحده در آن بنا کنید، اما از سرمایه ی کافی برای این کار برای این کار برخوردار نیستید. در چنین شرایطی می توانید از طریق عقد قراردادهای مشارکت در ساخت، زمین خود را بسازید. قرارداد مشارکت در ساخت دارای شرایط و ضوابط مشخصی می باشد و یکی از این شرایط عبارتست از اینکه بخشی یا درصدی از پروژه پس از ساخت، به شرکت سازنده تعلق می گیرد.

مشارکت در ساخت

به طور کلی مشارکت در ساخت ایده ای بسیار مقرون به صرفه است و دارای مزیت های بسیاری هم برای مالک زمین و هم برای شرکت سازنده می باشد.

ما در مجموعه ی فراز آسمان نجف جهت مشارکت در ساخت ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، درمانی و … آماده ی همکاری هستیم.

بازسازی و مقاوم سازی ساختمان ها

همانطور که می دانید، ساختمان هایی که چندین سال از زمان ساخت آن ها می گذرد و یا اینکه دارای قدمت چندین ساله هستند، برای اینکه مجددا قابل استفاده باشد نیاز به بازسازی دارد.

کلیه ی بخش های ساختمان اعم از لوله کشی و تاسیسات، شیرآلات، درب و دیوارها و … در دراز مدت دچار پوسیدگی و خرابی می شود و لازم است که تعویض یا تعمیر شود.

گروه مهندسان شرکت فراز آسمان نجف که در امر ساخت و ساز وبازسازی ساختمان های فرسوده بسیار تبحر و تخصص دارند، آماده ی ارائه هرگونه خدمات بازسازی ساختمان های اداری، تجاری، مسکونی و … می باشد.

مقاوم سازی ساختمان ها

مقاوم سازی سازه ها این روزها بحث بسیار پر اهمیتی شده است به خصوص در ساختمان های صنعتی که نمی توان فعالیت آن مجموعه را برای مدت ها تعطیل کرد. علاوه بر این انتخاب سازه های مناسب بسیار پر اهمیت است چرا که انتخاب اشتباه سازه می تواند خسارات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

بنابراین در زمینه مقاوم سازی ساختمان ها بهتر است که از متخصصان کاردان کمک بخواهید کار را به دست افراد خبره و کاربلد بسپارید.

متخصصان ما در مجموعه ی فنی مهندسی فراز آسمان نجف از دانش و مهارت های لازم در امر مقاوم سازی ساختمان ها برخوردارند می باشند و آماده ی ارائه ی هرگونه خدمات در حوزه مقاوم سازی ساختمان ها برای شما عزیزان می باشد.

خدمات نمایشگاهی

شما قطعا تا کنون به نمایشگاه های مختلف، چه برای بازدید و چه برای خرید مراجعه کرده اید و حتما دیده اید که برگزاری نمایشگاه ها نیاز به یکسری مقدمات و تجهیزات دارد. یکی از مهم ترین اقدامات در برگزاری نمایشگاه ها مربوط می شود به بخش دکوراسیون و طراحی داخلی نمایشگاه ها. علاوه بر این خدمات دیگری نیز در این حوزه ارائه می شود از قبیل : خدمات حمل و نقل، مدیریت و … .

همکاران ما در تیم مهندسی فراز آسمان نجف هر گونه خدمات مربوط به برگزاری نمایشگاه ها را برای شما عزیزان ارائه می دهند. شما می توانید طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی نمایشگاه های خود را با خیال آسوده به طراحان و مهندسان معمار ما در مجموعه فراز آسمان نجف بسپارید.

لیست خدمات
مشاوره، مشارکت ، بازسازی و مقاوم سازی ، خدمات نمایشگاهی
امکان سنجی و توجیه اقتصادی پروژه ها راه اندازی ، مشارکت و بهره برداری پروژه ها طراحی و بازسازی نمای داخلی و خارجی ، مقاوم سازی ، دکور و فضاسازی داخلی بازرگانی و معرفی محصول ، کارگاه های آموزشی ، طراحی دکور نمایشگاهی مشاهده
اجرای شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی
احداث شبکه فاضلاب شهری ، صنعتی ، تصفیه خانه ، حوضچه و فیلتراسیون ساخت و قالب بندی انواع سازه های خاص ، مخزن و میکسرهای زمینی طراحی و احداث راه و باند ، معابر شهری ، پیاده رو و جمع آوری آبهای سطحی احداث سنگ شکن ، شن شویی ، بارمیل ، تولید و فروش قطعات بتنی مشاهده
مشاوره ، طراحی و اجرای ساختمان با انواع معماری نوین
مشاوره و طراحی ساختمان با معماری بیونیک و طبیعت گرا طراحی و مشاوره هوشمندسازی اماکن مسکونی تجاری ، اداری و درمانی طراحی انواع سازه و دیوارچینی با متریال های نوین طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی بهینه (زیرو انرژی) مشاهده
ساخت پروژه های تجاری ، تفریحی و المان شهری ، پارکینگ
طراحی و ساخت پروژه تجاری و اداری طراحی و ساخت هتل ، رستوران و محیط های گردشگری ، تفریحی طراحی و اجرای فضاسازی شهری ، شهربازی و فضای سبز و المانهای شهری طراحی و ساخت پارکینگ های طبقاتی و پد بالگرد مشاهده
شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی ، انبوه سازی مسکن
طراحی و احداث شهرک های مسکونی ، ویلایی ، صنعتی ، سلامت و درمانی انبوه و مرتفع سازی مسکن و مجموعه های اداری تجاری طراحی و ساخت اماکن اداری ، خدماتی ، مساجد ، مدرسه و محیط اموزشی طراحی و اجرای ویلا ، رستوران ، استخرو اماکن ورزشی مشاهده
طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی
طراحی و ساخت بیمارستان ، مراکز جراحی محدود و درمانگاه طراحی و ساخت مراکز پاراکلیلیکی و توانبخشی بازسازی و مقاوم سازی کلیه بخشهای بیمارستانی و اتاق عمل طراحی و بهینه سازی و دکوراسیون داخلی مراکز درمانی مشاهده
راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786

kusadasi escort