۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

پارکینگ

ساخت پروژه های تجاری ، تفریحی و المان شهری ، پارکینگ

خدمات ما در این حوزه :
:: طراحی و ساخت پروژه تجاری و اداری
:: طراحی و ساخت هتل ، رستوران و محیط های گردشگری ، تفریحی
:: طراحی و اجرای فضاسازی شهری ، شهربازی و فضای سبز و المانهای شهری
:: طراحی و ساخت پارکینگ های طبقاتی و پد بالگرد

پس ورود جمعیت انسانی به شهرها و فراهم کردن محلی مناسب برای اسکان جمعیت شهری از طریق شهرک سازی و همچنین انبوه سازی مسکن، بحث تامین نیازهای انسانی به میان می آید و مسئله ی بهداشت و سلامت از مهم ترین آن ها می باشد که بخشی از آن از طریق احداث ساختمان های بهداشتی درمانی امکان پذیر می شود و بخشی دیگر از طریق شبکه های آب و فاضلاب شهری و … . در کنار این موارد، صحبت از ساخت پروژه های تجاری، تفریحی و المان های شهری، پارکینگ و … به میان می آید برای برآورده سازی سایر نیازهای افراد از جمله نیاز به وجود مراکزی برای خرید، تفریح و … . بر این اساس ما در شرکت مهندسی فراز آسمان نجف در حیطه ی ساخت پروژه های تجاری ، تفریحی و المان شهری ، پارکینگ و … خدمات ساخت و ساز خود را مطابق با استاندارهای موجود ارائه کرده ایم.

پروژه تجاری

ساخت پروژه های تجاری

شرکت مهندسی فراز آسمان نجف همواره در تلاش است تا بتواند در زمینه طراحی، ساخت و اجرای انواع پروژه های ساختمانی خدمات خود را با استعانت از خدای متعال به نحو احسنت به نتیجه ی مطلوب برساند. ما در تیم فنی مهندسی فراز آسمان نجف علاوه بر رعایت کلیه ی قوانین و استاندارهای ساختمان سازی، تلاش خواهیم کرد تا در نهایت نتیجه ی کارمان مطابق با نظر و سلیقه ی مشتریان مان باشد و در تمامی مراحل طراحی، ساخت و اجرای پروژه خواسته ها و نظرات مشتریان را نیز مد نظر قرار دهیم و بتوانیم رضایت خاطر آن ها را جلب نمائیم.

در طراحی، اجرا و ساخت پروژه های تجاری نیز ضمن تلاش برای مکان یابی مناسب و امکان سنجی محل احداث پروژه، کلیه ی محاسبات را به طرز بسیار دقیق و با رعایت استاندارهای موجود در روند ساختمان سازی ایمن، انجام خواهیم داد و حتی الامکان مناسب ترین مکان ها را از لحاظ امکان دسترسی افراد، برای ساخت پروژه های تجاری در نظر خواهیم گرفت.

ساخت پروژه های تفریحی و المان های شهری

شرکت مهندسی فراز آسمان نجف فعال در زمینه طراحی و ساخت پروژه های شهرک سازی، انبوه سازی مسکن، احداث شبکه آب و فاضلاب، راه و باند سازی، تاسیسات ساختمانی و … ، در حوزه ی طراحی و ساخت پروژه های تفریحی و المان های شهری نیز خدمات خود را ارائه می کند.

پروژه تفریحی

پروژه های تفریحی و المان های شهری

تیم مهندسی فراز آسمان نجف ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات طراحی و ساخت انواع پروژه های تفریحی از جمله : احداث واحدهای تفریحی اقامتی، احداث مجتمع های تفریحی و پارک های سرپوشیده، احداث اقامتگاه های گردشگری و کمپین های اقامتی، احداث مجموعه های خدماتی و گردشگری رفاهی بین راهی  و … می باشد.

همچنین طراحی و ساخت المان های شهری و بناهای یادبود با بهره مندی از انواع ابزارها و نرم افزارهای طراحی المان ها و با توجه به مطالعات صورت گرفته در حوزه تاریخ، فرهنگ و هنر هر شهر طراحی، اجرا و ساخته می شود.

به این ترتیب ما در تیم حرفه ای خود، با استفاده از دانش تکنولوژیکی خود با توجه به تکنولوژی روز دنیا و ارائه ی طرح های کیفی مطلوب و با در نظر گرفتن فضای شهری و انجام محاسبات مربوطه، همواره تلاش کرده ایم تا فضایی مطلوب و فرح بخش را در سطح شهره ها ایجاد نمائیم، با هدف حفظ آثار، فرهنگ، تاریخ و تمدن کشور عزیزمان ایران.

پروژه های پارکینگ

 این روزها یکی ازمشکلاتی که در شهرها وجود دارد مربوط می شود به مسئله ی ترافیک. با افزایش جمعیت شهری، تردد سیستم حمل و نقل شهری نیز بیشتر می شود و در کنار آن عبور و مرور خودروهای شخصی نیز بسیار زیاد است.

در نظر گرفتن مکان  مناسب به عنوان پارکینگ در سطح شهر می تواند به حد چشمگیری مشکلات ترافیک شهری را کاهش دهد.

ما در تیم مهندسی فراز آسمان نجف اولین برای ساخت پارکینگ ها در مکان های مناسب، محاسبات و نقشه کشی را بر اساس نیازها و پارامترهای فنی زمین محل احداث پروژه پارکینگ و سایر نیازهای مربوطه انجام می دهیم.

لیست خدمات
مشاوره، مشارکت ، بازسازی و مقاوم سازی ، خدمات نمایشگاهی
امکان سنجی و توجیه اقتصادی پروژه ها راه اندازی ، مشارکت و بهره برداری پروژه ها طراحی و بازسازی نمای داخلی و خارجی ، مقاوم سازی ، دکور و فضاسازی داخلی بازرگانی و معرفی محصول ، کارگاه های آموزشی ، طراحی دکور نمایشگاهی مشاهده
اجرای شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی
احداث شبکه فاضلاب شهری ، صنعتی ، تصفیه خانه ، حوضچه و فیلتراسیون ساخت و قالب بندی انواع سازه های خاص ، مخزن و میکسرهای زمینی طراحی و احداث راه و باند ، معابر شهری ، پیاده رو و جمع آوری آبهای سطحی احداث سنگ شکن ، شن شویی ، بارمیل ، تولید و فروش قطعات بتنی مشاهده
مشاوره ، طراحی و اجرای ساختمان با انواع معماری نوین
مشاوره و طراحی ساختمان با معماری بیونیک و طبیعت گرا طراحی و مشاوره هوشمندسازی اماکن مسکونی تجاری ، اداری و درمانی طراحی انواع سازه و دیوارچینی با متریال های نوین طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی بهینه (زیرو انرژی) مشاهده
ساخت پروژه های تجاری ، تفریحی و المان شهری ، پارکینگ
طراحی و ساخت پروژه تجاری و اداری طراحی و ساخت هتل ، رستوران و محیط های گردشگری ، تفریحی طراحی و اجرای فضاسازی شهری ، شهربازی و فضای سبز و المانهای شهری طراحی و ساخت پارکینگ های طبقاتی و پد بالگرد مشاهده
شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی ، انبوه سازی مسکن
طراحی و احداث شهرک های مسکونی ، ویلایی ، صنعتی ، سلامت و درمانی انبوه و مرتفع سازی مسکن و مجموعه های اداری تجاری طراحی و ساخت اماکن اداری ، خدماتی ، مساجد ، مدرسه و محیط اموزشی طراحی و اجرای ویلا ، رستوران ، استخرو اماکن ورزشی مشاهده
طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی
طراحی و ساخت بیمارستان ، مراکز جراحی محدود و درمانگاه طراحی و ساخت مراکز پاراکلیلیکی و توانبخشی بازسازی و مقاوم سازی کلیه بخشهای بیمارستانی و اتاق عمل طراحی و بهینه سازی و دکوراسیون داخلی مراکز درمانی مشاهده
راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786

kusadasi escort