۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی

اجرای شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی

خدمات ما در این حوزه :
:: احداث شبکه فاضلاب شهری ، صنعتی ، تصفیه خانه ، حوضچه و فیلتراسیون
:: ساخت و قالب بندی انواع سازه های خاص ، مخزن و میکسرهای زمینی
:: طراحی و احداث راه و باند ، معابر شهری ، پیاده رو و جمع آوری آبهای سطحی
:: احداث سنگ شکن ، شن شویی ، بارمیل ، تولید و فروش قطعات بتنی

امروزه با افزایش جمعیت و روی آوردن افراد به سمت سکونت در شهرها و زندگی شهری، صحبت از سایر نیازهای بشر به میان می آید. نیازهایی همچون راه و باندسازی برای برقراری ارتباط بین شهری، نیاز به شبکه های فاضلاب برای رعایت هر چه بیشتر بهداشت و مراقبت از محیط زیست و به دنبال آن نیاز به استخراج سنگ های معدنی و سنگ شکن ها و … . بر این اساس ما در مجموعه مهندسی فراز آسمان نجف بخشی از خدمات و فعالیت شرکت خود را به تامین این قبیل نیازهای بشر اختصاص داده ایم و همواره در تلاش هستیم تا در جهت پیشبرد اهداف خود، روز به روز گام های موثری تری برداریم.

شبکه فاضلاب شهری

وجود شبکه های آب و فاضلاب در شهرها بسیار پر اهمیت و ضروری است زیرا پساب ها اگر به درستی هدیت نشوند می تواند به سلامت افراد جامعه آسیب های جدی برساند. البته این تنها یکی از دلایل لزوم احداث شبکه های فاضلاب شهری می باشد.

شبکه فاضلاب شهری

از سوی دیگر، هدایت فاضلاب ها به سمت تصفیه خانه های آب و ورود آن ها به چرخه ی تصفیه آب و تولید مجدد آب پاکیزه برای مصارف خانگی می تواند نقش بسیار موثری در صرفه جویی در مصرف آب باشد و علاوه بر این می تواند از مواجه شدن با مشکل کمبود آب جلوگیری کند.

احداث راه و باند

ارتباطات بین شهری از طریق راه ها و باندها امکان پذیر است. برقراری ارتباط و تبادلات بازرگانی نیز از این طریق امکان پذیر است. اما راه سازی و احداث جاده ها و باندها نیز خود مستلزم دانش و تخصص خاص خود می باشد، چرا که رعایت استانداردها و اصول ساخت و ساز راه ها امنیت و سلامت رانندگان و مسافران را از لحاظ حوادث جاده ای و … تضمین می کند.

ما در تیم مهندسی فراز آسمان نجف با توجه به کلیه ی اصول و قوانین ساخت و ساز و احداث جاده و راه و باند، خدمات خود را در این حوزه نیز ارائه کرده ایم و تمامی تلاش و هم و غم خود را با استعانت از خداوند متعال به کار بسته ایم تا تمامی پروژه ها را با رعایت استانداردها و سطح بالای کیفی ارائه دهیم و بتوانیم رضایت خاطر شرکت ها و موسساتی که با آن ها مشغول همکاری هستیم را فراهم آوریم.

راه و باند

سنگ شکن و تولید قطعات بتنی

 واحدهای تولیدی بسیاری وجود دارد که مواد اولیه آن ها را سنگ های معدنی تشکیل می دهد. این سنگ های معدنی باید از دل کوه استخراج شوند. ما در تیم مهندسی فراز آسمان نجف در زمینه ی استخراج و تهیه مواد اولیه برای این نوع شرکت ها و واحدهای تولید نیز خدمات خود را ارئه می دهیم. به علاوه اجرای سنگ شکن ، برای خرد کردن سنگ های معدنی را نیز بر عهده خواهیم داشت.

تولید و فروش قطعات پیش ساخته بتنی، انواع تیرچه، انواع بلوک های سیمانی وپرلیت

از دیگر خدمات ما در تیم مهندسی فراز آسمان نجف تولید قطعات بتنی با بالاترین کیفیت،کارایی بسیارعالی و مطابق با استاندارهای مربوطه می باشد.

کارگاه شماره ۲ شرکت فراز آسمان نجف – کارگاه تولید قطعات پیش ساخته بتنی

تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی

کارگاه شماره ۱ شرکت فراز آسمان نجف – کارگاه تولید قطعات پیش ساخته بتنی و ساخت اسکلت فلزی

تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی
تولید قطعات بتنی

کارگاه های تولید قطعات پیش ساخته بتنی

شرکت فرازآسمان نجف در راستای انجام بهینه و سرعت در ساخت پروژه های خود اقدام به تاسیس و تجهیز دو کارگاه تولید قطعات بتنی درشهرک صنعتی شماره ۲ نجف آباد اصفهان نمود.
هدف شرکت مهندسی فرازآسمان نجف از تاسیس کارگاه های تولید قطعات پیش ساخته بتنی کاهش هزینه های بنا و سرعت بخشیدن در روند اجرایی پروژه های ساختمانی خود می باشد.

کارگاه شماره ۱
کارگاه شماره ۱ شرکت فرازآسمان نجف مجهز به تجهیزات ساخت اسکلت فلزی و جوشکاری نیزمی باشد که علاوه برتولید قطعات بتنی درآن فعالیته ایی نظیر ساخت چهارچوب درب وهرنوع جوشکاری ساختمانی که نیازباشد درآن انجام می گردد.

دستگاه ها و تجهیزات موجود و مورد استفاده درگاه شامل :
انواع موتورجوش و رکتی فایر
دستگاه های جوش co2، دستگاه های جوش زیرپودری
دستگاه های برش حرارتی ریلی
جرثقیل ثابت
حوضچه آب دهی تیرچه و قطعات بتنی، چرثقیل پرتابل
انواع قالب های تیرچه، دستگاه های برش وخم میلگرد و سایر ملزومات

کارگاه شماره ۲

کارگاه شماره ۲ شرکت فراز آسمان نجف دارای دو باند کاملا استاندارد تولید بلوک می باشد. محصولات کارگاه شامل انواع بلوک های سیمانی ازجمله دیواری سیمانی وپرلیت، بلوک سقفی،توپُر وقطعات بتنی می باشد.

تجهیزات کارگاه شامل :

سیلوی سیمان، مخلوط کن وانواع میکسر، جرثقیل پرتابل و خودرویی و انواع قالب های فلزی ساخت قطعات بتنی می باشد.

مجموعه ی مهندسی فراز آسمان نجف اجرای عملیات خرد کردن سنگ های معدنی با استفاده از انواع مختلف دستگاه های سنگ شکن، به منظور کاربردهای مختلف را برای شرکت های تولیدی با بالاترین کیفیت ممکن انجام می دهد.

شرکت مهندسی فراز آسمان نجف متشکل از مهندسان و متخصصان مجرب و کارآزموده آماده ی خدمت رسانی به کلیه ی شرکت ها و سازمان های تولید می باشد و خدمات خود را در حوزه ی اجرای شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی نیز ارائه می دهد.

مراحل نصب سیلوی ۱۲۰ تن سیمان کارگاه شماره۲تولیدقطعات بتنی ۱۴فروردین۱۴۰۰

تولیدقطعات بتنی
تولیدقطعات بتنی
تولیدقطعات بتنی
تولیدقطعات بتنی
تولیدقطعات بتنی
تولیدقطعات بتنی
تولیدقطعات بتنی
تولیدقطعات بتنی
تولیدقطعات بتنی

از توجه و همراهی شما بسیار ممنون و سپاسگزاریم. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مشاوره ای ما در تیم فراز آسمان نجف، با ما تماس بگیرید.

لیست خدمات
مشاوره، مشارکت ، بازسازی و مقاوم سازی ، خدمات نمایشگاهی
امکان سنجی و توجیه اقتصادی پروژه ها راه اندازی ، مشارکت و بهره برداری پروژه ها طراحی و بازسازی نمای داخلی و خارجی ، مقاوم سازی ، دکور و فضاسازی داخلی بازرگانی و معرفی محصول ، کارگاه های آموزشی ، طراحی دکور نمایشگاهی مشاهده
اجرای شبکه فاضلاب ، راه و باند ، سنگ شکن ، تولید قطعات بتنی
احداث شبکه فاضلاب شهری ، صنعتی ، تصفیه خانه ، حوضچه و فیلتراسیون ساخت و قالب بندی انواع سازه های خاص ، مخزن و میکسرهای زمینی طراحی و احداث راه و باند ، معابر شهری ، پیاده رو و جمع آوری آبهای سطحی احداث سنگ شکن ، شن شویی ، بارمیل ، تولید و فروش قطعات بتنی مشاهده
مشاوره ، طراحی و اجرای ساختمان با انواع معماری نوین
مشاوره و طراحی ساختمان با معماری بیونیک و طبیعت گرا طراحی و مشاوره هوشمندسازی اماکن مسکونی تجاری ، اداری و درمانی طراحی انواع سازه و دیوارچینی با متریال های نوین طراحی انواع ساختمان های سبز و انرژی بهینه (زیرو انرژی) مشاهده
ساخت پروژه های تجاری ، تفریحی و المان شهری ، پارکینگ
طراحی و ساخت پروژه تجاری و اداری طراحی و ساخت هتل ، رستوران و محیط های گردشگری ، تفریحی طراحی و اجرای فضاسازی شهری ، شهربازی و فضای سبز و المانهای شهری طراحی و ساخت پارکینگ های طبقاتی و پد بالگرد مشاهده
شهرک سازی و ساخت اماکن خدماتی ، آموزشی ، انبوه سازی مسکن
طراحی و احداث شهرک های مسکونی ، ویلایی ، صنعتی ، سلامت و درمانی انبوه و مرتفع سازی مسکن و مجموعه های اداری تجاری طراحی و ساخت اماکن اداری ، خدماتی ، مساجد ، مدرسه و محیط اموزشی طراحی و اجرای ویلا ، رستوران ، استخرو اماکن ورزشی مشاهده
طراحی و ساخت پروژه های درمانی بهداشتی
طراحی و ساخت بیمارستان ، مراکز جراحی محدود و درمانگاه طراحی و ساخت مراکز پاراکلیلیکی و توانبخشی بازسازی و مقاوم سازی کلیه بخشهای بیمارستانی و اتاق عمل طراحی و بهینه سازی و دکوراسیون داخلی مراکز درمانی مشاهده
راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786