۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

چشم انداز مدیران

شرکت مهندسی فراز آسمان نجف فعالیت های خدماتی خود را در حوزه ی انبوه سازی مسکن، احداث شبکه آب و فاضلاب شهری، راه و باند سازی، تاسیسات و … از سال ۱۳۸۴ آغاز نموده است و کلیه ی همکاری ها و مشارکت های ی این مجموعه با مشتریان حقیقی و حقوقی، کلیه ی شرکت های خصوصی و دولتی و … می باشد.

فعالیت های این شرکت در حوزه بازرگانی نیز عبارتند از : خدمات صادرات و واردات، تولید و توزیع کالاهای بازرگانی،  ارائه کلیه ی خدمات مربوط گمرکات و ترخیص کالا، شرکت در مناقصات و مزایده های دولتی و خصوصی، اخذ و اعطای نمایندگی از شرکت های دولتی و خصوصی.  

چشم انداز

 چشم انداز مجموعه فراز آسمان نجف این است که در آینده ای نزدیک به یکی از شرکت های نوآور در زمینه ی  عمران و ساخت و ساز در سطح کشور  تبدیل شود و بر اساس این باور که هر چه کیفیت کار بیشتر باشد، در زندگی های شهری جامعه ای قوی تر خواهیم داشت ، تمام تخصص خود را بکار گرفته است تا با خلق آثاری ماندگار با به کار گیری جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا با کاهش هزینه های اجرا در زمینه طراحی و ساخت ساختمان های مدرن و تلفیق آن با معماری سنتی با بالا بردن سطح کیفی و بهره وری ساختمان به هدف اصلی که همان رضایت مندی بهره بردار می باشد نائل گردد.

از اهداف عالی شرکت مهندسی فراز آسمان نجف این است که بتواند در صنعت ساخت و ساز و البته بازرگانی حضوری فعال، پررنگ و قوی داشته باشد و به عنوان یک شرکت بزرگ عمرانی که دارای مزیت های رقابتی نیز می باشد، همواره در زمینه انبوه سازی و سایر خدمات عمرانی پیشتاز باشد.

مجموعه مهندسی فراز آسمان نجف به منظور نیل به اهداف عالی خود صداقت را در راس کار خود قرار داده است و سعی نموده است تا با شفاف سازی کلیه ی مسائل و پاسخگوئی صحیح و به موقع به مشتریان، روند انجام پروژه را تسریع نموده و در نهایت بتواند محصولی را ارائه دهد که موجب جلب رضایت مشتریان می شود.

تیم مهندسی فراز آسمان نجف همواره سعی نمود است تا از طریق سرمایه گذاری های اصولی و ارائه ی خدمات با کیفیت بسیار بالا در حوزه انبوه سازی مسکن در شهرها، راه و باند سازی، تاسیسات، احداث ساختمان های تجاری درمانی و … از سویی به توسعه سهم بازار خود بپردازد و از سوی دیگر با جلب رضایت مشتریان، ذینفعان و سهامداران بر ارزش های خود بیافزاید.

همچنین با بهره مندی از نیروهای جوان متخصص و کارآمد و با استفاده از دانش و نیروی فکر جدید و خلاق آن ها و در کنار آن با استفاده از فن آوری روز دنیا ، کلیه ی پروژه هایی که در دست احداث  دارد را با بالاترین سطح کیفی و رضایتمندی مشتریان اجرا و ارائه نماید.

نوشته های اخیر
صفر تا صد بتن الیافی یا gfrc

اصول طراحی نمای ساختمان چیست؟

بیس پلیت یا صفحه ستون چیست؟

خط تولید قطعات پیش ساخته بتنی شرکت فراز آسمان نجف راه اندازی شد

راه های ارتباطی نشانی دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان
کدپستی : 8513787786

kusadasi escort