۰۳۱-۴۲۵۱۳۵۳۸ . ۰۳۱-۴۲۵۱۲۵۵۵ دفترنجف آباد: خیابان منتظری شمالی، خیابان معرفت، نبش کوی بهارستان

دید وسیع،

تفکر دقیق،

طراحی هنرمندانه

احداث مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع)

دسته بندی:
۰۳,مهر, ۱۳۹۹ 0 دیدگاه
مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم

شرکت فراز آسمان نجف در راستای رسالت اجتماعی خود توانسته است با مجموعه خیرین سلامت استان اصفهان نیز تعامل و همکاری خوبی برقرار نمایند که از مهمترین این مجموعه ها می توان انجمن خیریه حضرت قمربنی هاشم (ع) را نام برد.  موضوع فعالیت انجمن خیریه حضرت قمربنی هاشم (ع)  حمایت درمانی و دارویی وکمک معیشتی برای بیماران درگیر سرطان و بیماران کلیوی و همچنین کودکان دارای معلولیت ذهنی و حرکتی می باشد.

بر این اساس شرکت فراز آسمان نجف به عنوان پیمانکار مرکز دیالیز  ۵۷ تخت خوابی انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) شهرستان نجف آباد انتخاب و در پایان سال ۱۳۹۸ عملیات اجرایی خود را آغاز نمود.

مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم

شرکت فراز آسمان نجف در مرحله اول نسبت به بررسی پلان معماری و نقشه های اجرایی پروژه اقدام نمود و با توجه به نیاز کارفرما، کلیه ی نقشه ها با مشاوران خبره معماری, سازه, تاسیسات و بازنگری، مقرر گردید و به سمت یک طبقه رزرو جهت افزایش تخت های بستری انجام و اصلاح گردید. به این ترتیب پروژه مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) با توکل برخدا آغازگردید.

پروژه مرکز دیالیز طبق اصلاح نقشه ها توسط دفتر فنی شرکت فراز آسمان نجف با متراژ زیربنای هر طبقه ۲۰۰۰ متر مربع در پنج طبقه و متراژ کل ۱۰۰۰۰ متر مربع صورت پذیرفت.

مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم

بخش های مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع)

جانمایی طبقات و بخش های مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) به شرح زیر می باشد:

۱-طبقه منفی دو؛ موتورخانه مرکزی و پارکینگ، انبار

۲-طبقه منفی یک؛ پارکینگ، رختشورخانه

۳-طبقه همکف؛ درمانگاه جامع ارولوژی، آزمایشگاه, نمازخانه, لابی و سالن های انتظار, دیالیز صفاقی

۴-طبقه اول؛ بخش بستری بیمار و تخت دیالیز

۵_طبقه دوم؛ بخش بستری و تخت دیالیز

مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم

اسکلت مجموعه از نوع سازه بتی می باشد و دسترسی به طبقات منفی از طریق رمپ صورت می پذیرد.

ما درگروه فرازآسمان نجف خدا را شاکریم که توانسته ایم در راستای فعالیت های حرفه ای خود، مجموعه هایی چون مرکز دیالیز انجمن خیریه قمربنی هاشم (ع) را بنا نماییم که در جهت کاهش آلام مردم وکمک به سلامت آن ها به خصوص اقشار ضعیف وکم درآمد گام های مثبت برداریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید...
مقالات مشابه
اجرای اسکلت فلزی ساختمان
مراحل اجرای اسکلت فلزی ساختمان | ساخت اسکلت فلزی

قطعا می دانید که اسکلت ساختمان ها اغلب از نوع اسکلت فلزی یا اسکلت بتنی است و نحوه ی اجرای اسکلت ساختمان ها از اهمیت ویژه ای برای کارفرمایان و مهندسان ساختمان برخوردار است. در این مقاله ما به ذکر نکات مربوط به اجرای اسکلت فلزی ساختمان پرداخته ایم. لطفا با تیم مهندسی شرکت مهندسی...

۲۲,فروردین, ۱۴۰۰ 0دیدگاه ادامه مطلب
میگرد سنجاقی
میگرد سنجاقی چیست؟ معرفی انواع میلگرد سنجاقی

در ساخت سازه های بتنی از یکسری مقاطع فولادی بسیار مهم استفاده می شود که به آن میلگرد سنجاقی گفته می شود. در این مقاله با گروه مهندسی فراز آسمان نجف همراه شوید تا شما را با این نوع میلگردها و انواع آن آشنا کنیم. میلگرد سنجاقی چیست؟ میلگرد سنجاقی همانطور که از نام آن...

۱۹,فروردین, ۱۴۰۰ 0دیدگاه ادامه مطلب
مش فولادی
مش فولادی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

یکی از موارد کاربرد میلگرد در ساخت شبکه های مش فولادی است. شبکه های مش به منظور تقویت بتن در سازه ایجاد می شود. در این نوع شبکه های فولادی، میلگردها به صورت موازی و متقاطع در کنار یکدیگر قرار و یک توری یا مش ایجاد می کنند که برای مسطح نمودن و تقویت بتن...

۱۵,فروردین, ۱۴۰۰ 0دیدگاه ادامه مطلب